Head Film&Foto Studio – „Obraz i Emocje”
Filmowanie i Fotografia to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja i radość tworzenia pięknych kadrów,
w które wkładamy mnóstwo energii oraz pełne zaangażowanie.
Doświadczenie i szczypta talentu sprawia, że zawsze spełniamy wszelkie oczekiwania i wymogi naszych klientów.
Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta
Niezwykła dbałość o szczegóły, dyskretna obecność i twórcza praca kamery to właśnie my. Skupiamy się na uchwyceniu uczuć i emocji, jakie towarzyszą temu wyjątkowemu dniu w Waszym życiu
Efekty naszej pracy zamieszczamy na blogu, chcąc podzielić się z Wami tym co piękne i dobre.

Nasze produkcje powstają przy użyciu sprzętu wysokiej jakości. Dzięki pracy na profesjonalnym sprzęcie, mamy możliwość realizowania stabilnych i płynnych ujęć filmowych, dzięki użyciu systemu SLIDEKAMERA, GLIDECAM. Oferujemy jakość obrazu FULL HD nagrywaną na nośnikach BLU-RAY oraz DVD. Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów i oczywiście każdą ofertę ustalamy indywidualnie.

Do fotografii używamy pełnoklatkowych aparatów CANON 6D oraz szereg jasnych obiektywów – SIGMA 35mm 1,4 ART, CANON 50mm 1,4, CANON 85mm 1,4, TAMRON 28mm – 75mm f/2,8

Rodzaj proponowanych usług
Specjalizujemy się w usługach typu wideofilmowanie zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jak i firm. Naszym klientom oferujemy realizację indywidualnych filmów, profesjonalnych reportaży, filmów reklamowych.

Dźwięk
Najwyższą jakość dźwięku w naszych produkcjach zapewnia zastosowanie zewnętrznych rekorderów audio marki ZOOM, bezprzewodowych rejestratorów dźwięku SENNHEISER EW100ENG G3 Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne podczas ceremonii w kościele/USC i sali weselnej.
Płynny ruch kamer
Zastosowanie Slidera z firmy Slidekamera pozwala uzyskać efekt płynnej jazdy kamery po podłożu. Ujęcia z jazdy bardzo ożywiają film i wprowadzają dużo świeżości.

Kamera do zadań specjalnych – GoPro HERO6 BLACK 4K 60 klatek na sekundę, FULL HD – 200 klatek na sekundę, 100 klatek na sekundę ze stabilizacją.
Ujęcia z wnętrza auta? Szalony plener i jazda na motocyklu,? A może kąpiel na plaży Sardynii? Żaden problem. Z naszą kamerą extremalną wzbogacimy Twój reportaż ślubny o zapierającej dech w piersiach ujęcia!

W montażu wykorzystujemy oprogramowanie ADOBE PRODUCTION PREMIUM CS6
zaawansowaną stację roboczą z pamięcią RAM 32GB

Zmontowany materiał oddajemy na trzech rodzajach nośnika – płyta DvD, płyta Blu-ray oraz Pendrive (mp4, opcja)

FILMOWANIE

Film  wykonywany przez kamerzystę to utwór audiowizualny, na który składają się sceny, a te z kolei  tworzą ujęcia. W związku z tym na charakter filmu i jego wygląd ma wpływ wiele czynników.

Pierwszą kwestią, na której należy się skupić, to doświadczenie kamerzysty, jego umiejętność wychwytywania ważnych, ciekawych sytuacji w trakcie trwania uroczystości.Gwarancją zadowolenia będzie opcja co najmniej dwóch kamer. Stosując takie rozwiązanie, będziemy pewni,  że wszelkie cenne momenty z uroczystości ślubu i wesela zostaną uwiecznione. Bardzo wielu klientów wybiera ten wariant, ponieważ widzą ogromną różnicę w dynamice filmu.Czynnik ludzki, tzn. umiejętności zarówno kamerzysty jak i montażysty są  kluczowe.

Kolejny czynnik to posiadany sprzęt (kamera, oświetlenie, mikrofony, urządzenia pomocnicze) użyty do filmowania. Film ze ślubu to inwestycja na lata, dlatego należy go zrealizować w najwyższej możliwej jakości. Firma Head Film&fFoto Studio  gwarantuje najlepszą  jakość nagrań dzięki użyciu kamer rejestrujących w rozdzielczości FULL HD. Jednak  nawet bardzo dobra kamera nie daje gwarancji obrazu i dźwięku w najwyższej jakości. W związku z tym, podczas filmowania wykorzystujemy zaawansowane mikrofony oraz stabilizatory kamer. Dodatkowo mamy do dyspozycji inne urządzenia specjalistyczne takie jak: wózki kamerowe, slider a także dodatkowe oświetlenie.

Ostatnim, ale najbardziej kluczowym etapem w produkcji nagrania jest postprodukcja. Jej celem jest poprawne połączenie kolejnych scen i udźwiękowienie filmu. Ostatecznie materiał video jest poddawany komputerowej obróbce, a następnie nagrywany na nośnik optyczny (DVD, Blu-Ray) lub inny. Na tym etapie ogromne znaczenie mają umiejętniości i  zdolności twórcze oraz kreatywność montażysty. Jego rolę można przyrównać do osoby krawca, który wykorzystując materiał stworzony przez kamerzystę, tworzy kreację dopasowaną w sposób idealny do potrzeb klienta.
Jak widać, filmowanie to proces twórczy, którego nie warto powierzać przypadkowej osobie. Możemy zagwarantować, że kamerzysta z firmy Headfim studio spełni Twoje najwyższe wymagania.

Głównym terenem naszej pracy jest Rzeszów, całe Podkarpacie, ale również jesteśmy otwarci na propozycje z całego kraju.

Film, reportaż, klip,  wykonujemy w trzech stylach:

  • klasycznym/tradycyjnym/
  • z dynamiką ujęć i akcji
  • według indywidualnych ustaleń

Film tradycyjny wykonujemy w wersji standard i panoramicznej.
Filmujemy techniką jednokamerową i dwukamerową.

System FULL HD zapewnia świetną jakość obrazu, a dźwięk uzyskujemy bezpośrednio z urządzeń zespołu oraz kościoła co zapewnia jego bardzo dobrą jakość. Filmy montujemy bardzo starannie z dbałością o każdy detal, z wyczuciem klimatu.
Opracowujemy indywidualnie ścieżkę dźwiękową i gustowną grafikę.

Reportaż obejmuje:

-nieuciążliwe sesje plenerowe w wybranych miejscach z elementami morza, miasta i przyrody

-teledysk

-skrót wydarzeń uroczystości weselnych

Czas trwania filmu około 120 minut. Filmy oddajemy na płytach Blu-ray i DVD

Film dynamiczny jest dla klientów lubiących nowatorskie rozwiązania w technice ślubnej. Wykonany jest dwukamerowo z urządzeniem  GLIDECAM co zapewnia płynność ruchu kamery. Wyróżnia się dynamicznymi ujęciami i efektami montażowymi.
Czas trwania filmu około 60 min. Film oddajemy na płytach Blu-ray i DVD

Film według indywidualnych ustaleń, realizujemy pomysły z Waszych scenariuszy.
Film jest wykonany w systemie FULL HD.Realizacja filmu może być jednokamerowa lub wielokamerowa.
Ustalamy z Wami ścieżkę dźwiękową i grafikę.Film oddajemy na płytach Blu-ray i DVD

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta a w niej m.in:

Nagrania ślubne Rzeszów

Nagrania weselne Rzeszów