IMG_8692-2_popIMG_8692_popWiemy jak sfilmować Wasze szczęście…

Wideofilmowanie Rzeszów to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim  pasja, w którą wkładamy mnóstwo energii oraz pełne zaangażowanie.
Doświadczenie i szczypta talentu sprawia, że zawsze spełniamy wszelkie oczekiwania i wymogi naszych klientów.
Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta.
Niezwykła dbałość o  szczegóły,  dyskretna  obecność  i  twórcza  praca  kamery  to  właśnie  my. Skupiamy się na uchwyceniu uczuć i emocji jakie towarzyszą temu wyjątkowemu dniu w Waszym życiu.
Efekty naszej pracy zamieszczamy na naszej stronie , chcąc  podzielić  się z  Wami tym  co piękne i dobre.

Nasze produkcje powstają przy użyciu sprzętu wysokiej jakości. Dzięki pracy na profesjonalnym sprzęcie, mamy możliwość realizowania stabilnych i płynnych ujęć filmowych, dzięki użyciu systemu SLIDEKAMERA, GLIDECAM, DRON.
Oferujemy jakość obrazu FULL HD nagrywaną na nośnikach BLU-RAY,  DVD , PENDRIVE
Dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań klientów i oczywiście każdą ofertę ustalamy indywidualnie. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Rodzaj proponowanych usług

Specjalizujemy się w usługach typu wideofilmowanie zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, jaki firm. Naszym  klientom oferujemy realizację indywidualnych filmów, profesjonalnych reportaży, a także filmów reklamowych i prezentacyjnych.
Indywidualne podejście do realizacji zapewnia satysfakcję  najbardziej  wymagających  klientów. Jeśli jest coś, co chcielibyście  Państwo uwiecznić w wyjątkowy i profesjonalny sposób – zapraszamy do nas.Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, chętnie podejmujemy się nowych wyzwań.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.

wideofilmowanie rzeszów

wideofilmowanie rzeszów