Zapraszamy do kontaktu poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY – podstrona poniżej

Na dole formularza jest zamieszczona także MAPA DOJAZDU do naszej FIRMY dzięki której łatwo Państwo do nas traficie.

Preferujemy wcześniejszy kontakt mailowy – kontakt@headfilm.pl LUB kontakt.headfilm@gmail.com  lub telefoniczny 796599777  lub 793211012

Biuro czynne w godzinach 10 – 18 od poniedziałku do piątku a także w soboty (poza sezonem) od 10 – 15

* W formularzu proszę wypełnić wszystkie pola wraz z datą uroczystości którą chcą Państwo sfilmować.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Head Film – Piotr Głowiński z siedzibą w Rzeszowie, ul. Artylerzystów 2
, NIP: 813-102-94-22, REGON: 690458291, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000626012.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe jak imię i adres e-mail, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi w formie pisemnej na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z Użytkownikami strony).

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego; tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

HONDA FOTY OKLEJONA